Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо
Працюємо
Без обіду


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Авто акумулятор AutoPart Plus 6СТ-55 L+
Категорії:
AutoPart
Теги: 55 55l c55 6СТ-55L AutoPart AutoPart Plus 6СТ-55 L AutoPart Plus55 0018179
| Висота | 190 мм |
| Виробник | AutoPart |
| Країна виробник | Польща |
| Типорозмір | Європейський |
| Полярність |
L+ (пряма) ![]() |
| Місткість | 55 |
| Пусковий струм | 480 |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
Автоакумулятор AutoPart Plus 6CT-55L+ 0018179 купити в Києві,
Україна.
| Ємність | 55 Ah | |
| Пусковий струм | 480 EN | |
| Розміри | 207*175 *190 | |
| Виробник | Польща | |
| Полярність | L+ | |
| Типорозмір | Євро strong> | |
| Гарантія | 24 місяці |
|
Ємність 55 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 55 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 55 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 55 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 55 |
0 грн. 0 |

