Працюємо
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Авто акумулятор Hanza Platinum 6СТ-77R+
Категорії:
Hanza
Теги: 77 77r c77 6СТ-77R Hanza Hanza Platinum Hanza Platinum 6СТ-77R
| Висота | 190 мм |
| Виробник | Hanza |
| Країна виробник | Німеччина |
| Типорозмір | Європейський |
| Полярність |
R+ (зворотній) |
| Місткість | 77 |
| Пусковий струм | 800 |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
Авто акумулятор Hanza Platinum 6СТ-77R+ купити в Києві,
Україні.
| Ємність | 77 Ah |
| Пусковий струм | 800 EN |
| Розміри | 278*175*190 |
| Виробник | Німеччина |
| Полярність | R+ |
| Типорозмір | Євро |
| Гарантія | 24 місяці |
Купити авто акумулятор Hanza Platinum 6СТ-77R+, Київ, Україні.
У нашому інтернет-магазині
Ви завжди можете купити акумулятор Hanza Platinum 6СТ-77R+ за найприємнішою ціною,
Україні. У нас тільки оригінальні та свіжі акумулятори Hanza.
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 77 |
3 850 грн. 3850 | |
|
Ємність 77 |
3 560 грн. 3560 | |
|
Ємність 77 |
4 600 грн. 4600 | |
|
Ємність 77 |
4 230 грн. 4230 | |
|
Ємність 77 |
0 грн. 0 |

