1213 342 July 14, 2017

Привіт дорогі друзі. Сьогодні я хочу поділитися досвідом у плані того, як доглядати за акумулятором, щоб подовжити йому термін служби. Я дам вам поради, деякі з них ви вже чули і, можливо, використовуєте, а деякі, можливо, будуть для вас новинкою.
1. При встановленні акумулятора на автомобіль потрібно знімати плівку - поліетилен. Якщо ви не зняли плівку акумулятор попрацює, швидше за все навіть виходить свою гарантію в 2 роки, але пропрацює менше, ніж міг би. Причиною цього є перегрів акумулятора, адже погодьтеся, взимку плівка акумулятор не зігріє, а влітку вона не дасть йому охолонути.
2. Не допускайте забруднення акумулятора. Пил, мазуту, масло та інший бруд, який накопичується на акумуляторі, сприяє збільшенню швидкості саморозряду. Мабуть, намокаючи вона якимось чином замикає клеми і акумулятори сідають. Періодично протирайте акумулятор сухим ганчірком.
3. Заряджайте акумулятор. Мінімум 2 рази на рік при нормальній експлуатації ставте батарею на зарядку, перед морозами обов'язково зарядіть ваш АКБ до повного заряду на мінімальному струмі.
4. Добре прикріпіть акумулятор до кузова. Автомобільні акумуляторні батареї не люблять трясіння, а не закріплена батарея підстрибує на кожній купині та ямці, це призводить до обсипання активної маси з пластин, порушення цілісності пластин, поломки АКБ.
5. Батарея АКБ обов'язково повинна стояти на рівній поверхні без виступів, оскільки її корпус зроблений з поліпропілену, він м'який матеріал. Якщо ви ставите ваш АКБ на нерівну поверхню, наприклад на металевий стопор, що випирає, це може призвести до пробивання корпусу і витічка електроліту.
6. Не допускайте розряджання батареї. Ну тут усі розуміють, заглиблюватимусь не буду. Акумулятор боїться глибокого розряду.
7. Перевірте рівень рідини в акумуляторі. Якщо у вас є доступ до банків, нехай навіть виробник каже, що він не обслуговується, не полінуйтеся відкрутіть 6 баночок і подивіться рівень рідини, він повинен бути приблизно на сантиметр вище ніж пластини. Якщо рівень менший потрібно долити дистильовану воду, після чого поставити АКБ на зарядку. Найчастіше рідина випаровується влітку в спеку.
8. Під час встановлення акумулятора зачистіть клеми та наклемники спеціальною щіткою або наждачним папером, після чого змастіть їх спеціальним мастилом. Робиться це для кращого контакту акумулятора з генератором.
9. Слідкуйте за утворенням акумулятора сульфатів. Якщо на акумуляторі утворюється блакитний або білий порошок у вигляді наростів-кристалів на клемах, це може свідчити про поганий контакт на клемах або тріщину в перерізі дроту. Потрібно під'їхати до електрика та встановити причину, просто поміняти акумулятор на новий нічого не дасть. Хоча тут цілком можливо і тріщина в пластині акумулятора.

1213 342 August 3, 2016

Багато покупців запитують мене, чому я рекомендую акумулятор Topla, напевно, ви на ньому більше заробляєте. Відповідь проста - це просто хороший акумулятор, і розпишу чому так вважаю. Доступна ціна. Ми пропонуємо найкращу ціну, і ця ціна на порядок нижча від іменитих брендів.
2. Гарна якість. Я не люблю коли до мене приходять із рекламаціями, із бракованими акумуляторами. За рік продажів акумуляторів Topla мені відомий один випадок звернення за гарантією, людина забула вимкнути світло і посадивши акумулятор пред'являла претензії. За іншими брендами звернення надходять у багато разів частіше. Мені подобається продавати якісний продукт і не червоніти потім перед клієнтом.
3. Збільшена гарантія. Зазвичай на акумулятори йде гарантія 1,5 – 2 роки, ну що може з ним трапиться за 2 роки? Якщо в акумуляторі є заводський шлюб, він покаже себе протягом місяця, якщо не показав, то 2 роки він пропрацює. А 3-річна гарантія дає вам впевненість у тому, що через 2 роки і 1 місяць якщо акумулятор замкне ви зможете обміняти його на новий.
4. Якість сировини. Акумулятори Topla випускаються у Словенії на заводі Tab, сам завод розташований у альпах у місцях видобутку свинцю. Тому для виробництва акумуляторів використовують чистий свинець, що дає акумуляторам перевагу.
5. Відгуки в Інтернеті. Почитавши відгуки в інтернеті про акумулятори Topla я тільки підтвердив свою впевненість у їхній якості. І хоча відгуки це останнє, чому я довіряю на тлі всього іншого, вони зайвий раз доводять, що я не помиляюся, пропонуючи своїм клієнтам дані АКБ.
6. Велика лінійка. У лінійці акумуляторах Topla дуже великий вибір моделей для різних автомобілів, з великим та невеликим енергоспоживанням, для бензинових та дизельних двигунів, а також для вантажних авто та авто Start Stop.
7. Заслужені призові місця у конкурсах.
8. Особистий досвід. У нас у співробітника стоїть на автомобілі Chery Amulet із заводу акумулятор Topla Energy 6СТ-60, якому вже більше 9 років. Звичайно я бачив і інші бренди, які і по 12 років виходжували, але в тих брендах це більше виняток ніж правило.