Телефон (багатоканальний)
(067) 517-21-91
У продажу лише оригінальні сертифіковані акумулятори світових виробників. Купуємо Б\У АКБ дорого, у будь-яких обсягах.

Акумулятори Буча

Купити авто акумулятор Буча

Купити авто акумулятор Буча

Як влаштований автомобільний акумулятор? Багато користувачів стикаються із ситуацією, коли без нового джерела живлення для улюбленої машини не обійтися. Але перед тим як купити автомобільний акумулятор Буча, не зайвим буде дізнатися деякі нюанси його будови, що дозволить в подальшому значно продовжити термін експлуатації. Тільки розуміння того, як правильно використовувати АКБ, дозволить зберегти особисті кошти та забезпечити безвідмовність автомобільних систем.

Конструктивні та функціональні особливості. Вирішуючи купити акумулятор на авто Буча, кожен автовласник звертає увагу на його зовнішній вигляд. Цей пристрій обов'язково має міцний корпус, який дозволяє відокремити всі внутрішні елементи від зовнішнього середовища, зберігаючи їх у початковому стані. Кількість внутрішніх елементів, що забезпечують вироблення електрики, визначається потужністю агрегату, що проектується. Так, акумулятори Буча можна купити на 12 В, в цьому випадку АКБ складатиметься з 6-ти елементів. Усередині корпус буде розбито на 6 окремих сегментів. Високі вимоги пред'являються і до корпусу, який має бути:

  • міцним;
  • стійким до дії кислоти;
  • що витримує низькі температури.

На акумулятори Буча ціна залишається доступною, тому що для виробництва корпусу сьогодні традиційно користуються поліпропіленом. Кожна секція доповнена спеціальним пакетом, що включає пластини, з'єднані паралельно. Гальванічні елементи відрізняються тим, що їхня полярність чергується, що дозволяє суттєво нарощувати ємність джерела живлення.

Акумулятори Буча ціна

Акумулятори Буча ціна

Вирішуючи купити акумулятор на авто Буча, слід врахувати, що для його виробництва користуються свинцем, що йде на створення пластин. Останні в процесі відливу отримують комірчасту будову. На поверхні пластин надалі з'являється активна маса, яка забезпечує надалі протікання хімічних реакцій. Важливим елементом усієї структури виступає сепаратор, який встановлюється у проміжку між пластинами. Для його створення користуються спеціальним пластиком, що дозволяє протікати електрику. Якщо акумулятори Буча купити без сепаратора, це створить небезпеку замикання. Тому сучасні виробники практично завжди використовують подібні елементи або знаходять їм заміну.

Сепаратор розташований у пакеті, який закріплюється за допомогою бандажу. В результаті подібний підхід дозволяє виключити небезпеку деформації окремих пакетів під час їхньої служби. Виробники, які пропонують купити авто акумулятор, постійно вдосконалюють свою продукцію, яка в подальшому з'являється на нашому сайті. Ми завжди готові допомогти клієнту знайти оптимальний пристрій під потреби його автомобіля. На акумулятори Буча ціна демократична. Процес доставки відпрацьований до дрібниць, тому здійснюється в найкоротший термін.