Ми рекомендуємо акумулятори Topla

3 августа 2016

Багато покупців запитують мене, чому я рекомендую акумулятор Topla, напевно, ви на ньому більше заробляєте. Відповідь проста - це просто хороший акумулятор, і розпишу чому так вважаю. Доступна ціна. Ми пропонуємо найкращу ціну, і ця ціна на порядок нижча від іменитих брендів.
2. Гарна якість. Я не люблю коли до мене приходять із рекламаціями, із бракованими акумуляторами. За рік продажів акумуляторів Topla мені відомий один випадок звернення за гарантією, людина забула вимкнути світло і посадивши акумулятор пред'являла претензії. За іншими брендами звернення надходять у багато разів частіше. Мені подобається продавати якісний продукт і не червоніти потім перед клієнтом.
3. Збільшена гарантія. Зазвичай на акумулятори йде гарантія 1,5 – 2 роки, ну що може з ним трапиться за 2 роки? Якщо в акумуляторі є заводський шлюб, він покаже себе протягом місяця, якщо не показав, то 2 роки він пропрацює. А 3-річна гарантія дає вам впевненість у тому, що через 2 роки і 1 місяць якщо акумулятор замкне ви зможете обміняти його на новий.
4. Якість сировини. Акумулятори Topla випускаються у Словенії на заводі Tab, сам завод розташований у альпах у місцях видобутку свинцю. Тому для виробництва акумуляторів використовують чистий свинець, що дає акумуляторам перевагу.
5. Відгуки в Інтернеті. Почитавши відгуки в інтернеті про акумулятори Topla я тільки підтвердив свою впевненість у їхній якості. І хоча відгуки це останнє, чому я довіряю на тлі всього іншого, вони зайвий раз доводять, що я не помиляюся, пропонуючи своїм клієнтам дані АКБ.
6. Велика лінійка. У лінійці акумуляторах Topla дуже великий вибір моделей для різних автомобілів, з великим та невеликим енергоспоживанням, для бензинових та дизельних двигунів, а також для вантажних авто та авто Start Stop.
7. Заслужені призові місця у конкурсах.
8. Особистий досвід. У нас у співробітника стоїть на автомобілі Chery Amulet із заводу акумулятор Topla Energy 6СТ-60, якому вже більше 9 років. Звичайно я бачив і інші бренди, які і по 12 років виходжували, але в тих брендах це більше виняток ніж правило.