Телефон (багатоканальний)
(067) 517-21-91
У продажу лише оригінальні сертифіковані акумулятори світових виробників. Купуємо Б\У АКБ дорого, у будь-яких обсягах.

Акумулятори Одеса

Акумулятор Одеса

Акумулятор Одеса

Купити акумулятор в Одесі. Кожному автомобілісту знайома ситуація, коли при спробах зарядити акумуляторну батарею автомобіля дії не призводять до позитивного результату. Найчастіше це відбувається після того, як власник авто забуває відключити фари транспортного засобу на тривалий час. Крім того, така проблема може виникнути в холодну пору року.

Після того, як рішення купити акумулятор в Одесі прийнято, слід розібратися з характеристиками, на які слід звернути увагу в першу чергу.

Особливості вибору накопичувача енергії. Для того, щоб придбати найбільш підходящий пристрій для вашого автомобіля, необхідно звернути увагу на такі параметри:

  • особливості розташування клем;
  • ємність приладу;
  • розміри акумулятора.

Ємність кожного приладу вимірюється в ампер-годиннику. Для того щоб підібрати оптимальний для вашого авто акумулятор, слід звернутися до рекомендацій заводу-виробника. Відхилення від норми може негативно вплинути на термін служби пристрою.

Важливим параметром є розмір пристрою. Якщо придбаний прилад не буде відповідати рекомендованим габаритам, процес установки може ускладнитися. У кожному автомобілі існує спеціально відведене місце для батареї. Відхилення навіть у кілька сантиметрів найчастіше призводить до неможливості встановлення акумулятора Одеса.

Купити акумулятор в Одесі

Купити акумулятор в Одесі

Також необхідно звернути увагу на характеристику приладу Cold Cranking Amperes. Цей параметр перекладається як «струм холодного запуску». Для холодної пори року необхідно обов'язково враховувати цю характеристику.

Полярність клем акумуляторів, що купуються Одеса має відповідати заводським вимогам. Якщо розташування даних деталей не відповідає рекомендаціям виробника, можуть виникнути проблеми із підключенням приладу. Найчастіше це пов'язано з нестачею проводів для встановлення.

Для того щоб не турбуватися про стан бортової мережі тривалий час, рекомендуємо купити акумулятор в Одесі, який точно відповідатиме вимогам заводу-виробника транспортного засобу.

На нашому сайті представлений широкий вибір акумуляторів Одеса найбільш відомих виробників. Замовляючи джерело струму в нашій компанії, ви можете не турбуватися про якість товарів, що купуються. Ми реалізуємо лише сертифіковані прилади.