Телефон (багатоканальний)
(067) 517-21-91
У продажу лише оригінальні сертифіковані акумулятори світових виробників. Купуємо Б\У АКБ дорого, у будь-яких обсягах.

Акумулятори Парковка

Купити авто акумулятор Стоянка

Купити авто акумулятор Стоянка

Лужні акумулятори. Для ефективної експлуатації машини потрібне потужне джерело енергії, яким є акумуляторна батарея. Вона є набором пластин з різною полярністю, які укладені в міцному корпусі. Важливим компонентом виступає електроліт, серед якого проходять електролітичні реакції.

Бажаючи купити авто акумулятор Стоянка, багато хто зупиняє свій погляд на кислотних конструкціях, забуваючи про те, що існують ще й лужні аналоги. АКБ цього типу досить різноманітні, але в конкретній ситуації буде достатньо розглянути лише ті, які використовують у легкових машинах.

Непростий вибір. Купити акумулятор на авто Стоянка може кожен, оскільки всі популярні моделі ми зібрали в одному місці – у каталозі інтернет-магазину. Достатньо просто ознайомитися з описами відповідних джерел електрики та вибрати серед них оптимальний. До того ж на акумулятори ціна залишається доступною. Якщо розглядати лужні батареї, то варто зазначити, що для їхнього виробництва використовують такі технології:

  • нікель-кадмієву;
  • нікель-залізну.

У чому їхня відмінність? У першому випадку поверхня плюсових пластин має покриття з нікелю гідроксооксиду, а на мінусові нанесений кадмій. Другий технологічний процес передбачає використання того ж NiO(OH) для позитивно заряджених електродів, а негативні грати складаються із заліза без будь-яких домішок. Акумулятори купити можна як першого, так і другого типу. Як електроліт виступає калієва кислота.

Іншою важливою відмінністю між технологіями виробництва є те, що в нікель-кадмієвій моделі позитивно заряджених електродів завжди більше. Нікель-залізні батареї демонструють цілком протилежну тенденцію. На акумулятори Стоянка ціна зберігається в розумних межах, що робить нашу пропозицію такою затребуваною.

Акумулятори Стоянка ціна

Акумулятори Стоянка ціна

Переваги лужного електроліту. Багато автомобілістів сьогодні стикаються з проблемою, викликаною швидким википанням кислотного електроліту. Тому акумулятори Стоянка, купити які можна у нас на сайті, доводиться вибирати ретельніше. Завдяки використанню лужного складу, подібну проблему вдається вирішити, оскільки рідина в корпусі батареї не дозволить реакціям відбуватися так бурхливо. Купити акумулятор на авто Стоянка коштує ще й тому, що для експлуатації агрегату потрібно значно менше електроліту.

Які ще переваги демонструють батареї? Вони стійкіше переносять тривалі розряди, що забезпечує простоту їх зберігання. Якщо ж допустити перезаряджання, вона не стане причиною виходу виробу з експлуатації. Наші фахівці допоможуть вам купити авто акумулятор прямо зараз. Вся продукція, яку ми зібрали на сайті, відрізняється своєю надійністю та продуктивністю.