Телефон (багатоканальний)
(067) 517-21-91
У продажу лише оригінальні сертифіковані акумулятори світових виробників. Купуємо Б\У АКБ дорого, у будь-яких обсягах.

Акумулятор Дніпропетровськ

Акумулятор Дніпропетровськ

Акумулятор Дніпропетровськ

Купити акумулятор у Дніпропетровську. Придбання акумуляторної батареї є важливим завданням для кожного власника транспортного засобу. Особливо, коли йдеться про настання холодної пори року. Вплив низьких температур негативно позначається на роботі пристрою. У зв'язку з цим рекомендуємо заздалегідь подбати про те, щоб купити акумулятор у Дніпропетровську.

Особливості придбання джерела струму. Для того, щоб акумулятор Дніпропетровськ прослужив вам якнайдовше, при покупці слід звернути увагу на рекомендації заводу-виробника автомобіля. В інструкції до кожного автомобіля є детальний опис моделей, які найкраще підійдуть для транспортного засобу.

Існують загальні параметри для кожного джерела струму, на які слід орієнтуватися при купівлі:

  • ємність акумуляторної батареї;
  • розміри пристрою;
  • особливості розташування клем на корпусі.

Акумулятор Дніпропетровськ обов'язково повинен відповідати зазначеним у рекомендаціях характеристикам ємності. Якщо придбати батарею з підвищеними показниками ємності, генератор автомобіля не встигатиме її заряджати. Це означає, що цей прилад перебуватиме в розрядженому стані. Купити акумулятор у Дніпропетровську із меншими показниками ємності пов'язане з ризиком його перезаряджання.

У тому випадку, коли ви підбираєте нове джерело струму для вашого автомобіля, рекомендується заздалегідь виміряти габарити старого приладу. Придбати слід тільки такий пристрій, який поміститься на спеціальний майданчик, призначений для нього.

Не менш важливим параметром при придбанні акумуляторів Дніпропетровськ є особливість розташування клем. У разі придбання пристрою з протилежно розташованими клемами існує небезпека нестачі проводів для його підключення.

Купити акумулятор Дніпропетровськ

Купити акумулятор Дніпропетровськ

Основні види пристроїв. Купуючи джерела струму, слід звернути увагу на те, що вони бувають трьох основних видів. На сьогоднішній день виробники пропонують придбати такі види акумуляторів:

  • обслуговуються;
  • необслуговувані;
  • малообслуговуються.

На приладах, що обслуговуються, кришки для заповнення запасів електроліту знаходяться в незапаяному стані. Це найбільш застарілий тип пристроїв. Перевага розбірних батарей полягає в їхній доступній вартості. Недоліком є ​​необхідність постійного обслуговування та контролю за рівнем електроліту.

Купити акумулятор у Дніпропетровську малообслуговуваний – означає придбати пристрій, який потребує періодичного сервісу. Ці прилади досить надійні. Середній термін їхньої роботи становить 3 роки.

У тому випадку, коли ви вирішили купити акумулятор Дніпропетровськ необслуговуваний, це означає придбання найбільш зручного у використанні пристрою. Період служби таких приладів становить у середньому 5 років. Вони потребують лише підзарядки.