Телефон (багатоканальний)
(067) 517-21-91
У продажу лише оригінальні сертифіковані акумулятори світових виробників. Купуємо Б\У АКБ дорого, у будь-яких обсягах.

Акумулятори Горенка

Купити авто акумулятор Горенка

Купити авто акумулятор Горенка

Сучасне рішення – акумулятори, що не обслуговуються. Подібні пристрої все частіше встановлюються на транспортні засоби, власники яких вміють цінувати свій час та нерви. Вироби мають значну продуктивність і здатні забезпечити більш потужні пускові струми, ніж їх аналоги. Якщо купити автомобільний акумулятор Горенка, то доливати електроліт не доведеться, тому що заводського обсягу має вистачити на весь період життя агрегату, що становить до 7 років. Як стверджують виробники, виріб може експлуатуватися в різних умовах, зберігаючи певну щільність кислоти. Все це робить рішення придбати акумулятор на авто Горенка актуальним для багатьох автомобілістів.

Будування агрегату, що не обслуговується. Усі речі пізнаються у порівнянні – батареї не є винятком. Так, на акумулятори Горенка ціна невелика, що пов'язано з їх конструктивними особливостями та технологічною досконалістю. Вибираючи для себе агрегати, що не обслуговуються, варто приділити увагу конструкційним особливостям:

  • наявність герметично закритого корпусу;
  • встановлення спеціального клапана для скидання зайвих газів;
  • застосування пакетованої системи.

Завдяки своєму корпусу, подібний пристрій не контактує із зовнішнім середовищем. Але повної ізоляції досягти не вдається з технічних причин. Справа в тому, що будь-яка батарея в процесі роботи виділяє пари, які надалі повинні конденсуватися. Якщо тиск буде надлишковим, його потрібно вивести за межі корпусу, щоб зберегти цілісність. Тому акумулятори Горенка купити слід лише в тому випадку, якщо вони мають спеціальні клапани, за допомогою яких вдається видалити зайвий тиск.

Акумулятори Горенка ціна

Акумулятори Горенка ціна

Надійність та довговічність. Більшість пристроїв, представлених на ринку сьогодні, відрізняються наявністю шести окремих паків пластин, до складу яких входять як позитивні, так і негативні електроди. Саме їх наявність дозволяє купити авто акумулятор Горенка необслуговуваного типу. Для виробництва цих пластин користуються кальцієм та сріблом, які додають до складу свинцю. З допомогою подібного поєднання вдається виключити електроліз, у якому вміст корпусу буквально кипить. Внаслідок цього показник випаровування залишається мінімальним, а в банках не створюється серйозного тиску.

Збираючись купити акумулятор на авто Горенка, потрібно пам'ятати, що верхня площина корпусу повинна бути доповнена струмовивідами. Для їх виробництва користуються стандартними свинцевими елементами, які відрізняються універсальністю та підходять для більшості клем. Невипадково акумулятори Горенка купити бажають багато автомобілістів, адже подібні вироби мають підвищену продуктивність і надійність, яка ховається за простотою. Ми пропонуємо на власному досвіді переконатися в їхній практичності, зробивши замовлення на сайті. На акумулятори Горенка ціна у нас залишається привабливою для кожного клієнта.