Працюємо
Працюємо
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Авто акумулятор Banner Starting Bull 6СТ-62 R+(562 19) Ирпень
Категорії:
Банери акумулятори. Легкові
Теги: 62 62r c62 баннер banner banner66 562 19 6СТ-62 R Banner Starting Bull Banner Starting Bull62
| Висота | 190 мм |
| Виробник | Banner |
| Країна виробник | Австрія |
| Типорозмір | Європейський |
| Полярність |
R+ (зворотній) |
| Місткість | 62 |
| Пусковий струм | 510 |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 175 мм |
Автоакумулятор Banner Starting Bull 6СТ-62R+(562 19) купити в Києві,
Україна.
| Ємність | 62 Ah |
| Пусковий струм | 510 EN |
| Розміри | 241*175*190 |
| Виробник | Австрія |
| Полярність | R+ |
| Типорозмір | Євро |
| Гарантія | 24 місяці |
Купити авто акумулятор Banner Starting Bull (Банер) 62, 6СТ-62R+ ,562 19 Київ, Україні.
У нашому інтернет-магазині
Ви завжди можете купити акумулятор Banner Starting Bull 6СТ-62R+(562 19) за найприємнішою ціною в Києві,
Україні. Ми маємо тільки оригінальні та свіжі акумулятори
Banner.
Авто акумулятор Banner Starting Bull 6СТ-62 R+(562 19) відгуки
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 62 |
3 370 грн. 3370 | |
|
Ємність 62 |
3 697 грн. 3697 | |
|
Ємність 62 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 62 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 62 |
1 300 грн. 1300 |

