Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо
Працюємо
Без обіду
Без обіду


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Автомобільний акумулятор Centra Plus 6СТ-60 R+(CB604)J Ирпень
Категорії:
Акумулятори для легкових автомобілів
Теги: c60 60 6CT-60 центра centra центра60 centra60 центра азия cb604
| Висота | 220 мм |
| Виробник | Centra |
| Країна виробник | Польща |
| Типорозмір | Азіатський |
| Полярність |
R+ (зворотній) |
| Місткість | 60 |
| Пусковий струм | 390 |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 172 мм |
Автоакумулятор Centra Plus 6СТ-60R+(CB604) J купити в Києві,
Україні.
| Ємність | 60 Ah |
| Пусковий струм | 390 EN |
| Розміри | 230*172*220 |
| Виробник | Польща | < /tr>
| Полярність | R+ |
| Типорозмір | Азія |
| Гарантія | 18 місяців |
Купити авто акумулятор Centra Plus (Центру) 60, 6СТ-60R+ ,CB604 Київ, Україні.
У нашому інтернет-магазині
Ви завжди можете купити акумулятор Centra Plus 6СТ- 60R+(CB604) за найприємнішою ціною у Києві,
Україні. У нас тільки оригінальні та свіжі акумулятори
Centra.
Автомобільний акумулятор Centra Plus 6СТ-60 R+(CB604)J відгуки
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 60 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 60 |
1 980 грн. 1980 | |
|
Ємність 60 |
3 700 грн. 3700 | |
|
Ємність 60 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 60 |
0 грн. 0 |

