Працюємо
Працюємо
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Авто акумулятор RED Horse 6СТ-45 R+ Ирпень
Категорії:
Теги: c45 45 6СТ- 45 R RED Horse RED Horse 45
| Висота | 190 мм |
| Виробник | RED Horse |
| Країна виробник | Польща |
| Типорозмір | Європейський |
| Полярність |
R+ (зворотній) |
| Місткість | 45 |
| Пусковий струм | 360 |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
Автоакумулятор RED Horse 6CT-45R+ купити в Києві,
Україна.
| Ємність | 45 Ah |
| Пусковий струм | 360 EN |
| Розміри | 207*175*190 |
| Виробник | Польща |
| Полярність | R+ |
| Типорозмір | Євро |
| Гарантія | 24 місяці |
Купити авто акумулятор RED Horse (ред хорс) 45, 6СТ-45R+, Київ, Україні.
У нашому інтернет-магазині
Ви завжди можете купити акумулятор RED Horse 6СТ-45 за найприємнішою ціною в Києві,
Україні. У нас тільки оригінальні та свіжі акумулятори
RED Horse.
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 45 |
2 200 грн. 2200 | |
|
Ємність 45 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 45 |
2 891 грн. 2891 | |
|
Ємність 45 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 45 |
0 грн. 0 |

