Працюємо
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Автомобільний акумулятор Centra Plus 6СТ-100 L+(CB1005)J
Категорії:
Акумулятори для легкових автомобілів
Акумулятори для вантажних авто
Теги: 100 6ct-100 c100 100l центра centra центра100 centra100 центра азия cb1005
| Висота | 223 мм |
| Виробник | Centra |
| Країна виробник | Польща |
| Типорозмір | Азіатський |
| Полярність |
L+ (пряма) ![]() |
| Місткість | 100 |
| Пусковий струм | 720 |
| Довжина | 302 мм |
| Ширина | 172 мм |
Автоакумулятор Centra Plus 6СТ-100L+(CB1005) J купити в Києві,
Україна.
| Ємність | 100 Ah < br> |
| Пусковий струм | 720 EN |
| Розміри | 302*172*223 |
| Виробник | Польща |
| Полярність | L+ |
| Типорозмір | Азія |
| Гарантія | 18 місяців |
Купити авто акумулятор Centra Plus (Центру) 100, 6СТ-100L+ ,CB1005 Київ, Україні.
У нашому інтернет магазині Ви завжди можете купити акумулятор Centra Plus 6СТ-100L+(CB1005) за найприємнішою ціною в Києві, Україні. У нас тільки оригінальні та свіжі акумулятори
Centra.
Автомобільний акумулятор Centra Plus 6СТ-100 L+(CB1005)J відгуки
Оставьте отзыв об этом товаре первым!
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 100 |
6 245 грн. 6245 | |
|
Ємність 100 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 100 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 100 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 100 |
2 500 грн. 2500 |

