Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо
Працюємо
Без обіду


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Автомобільний акумулятор Fast G-Pard 6СТ-110 R+
Категорії:
G-Pard
Теги: 110 110r c110 G-Pard 6СТ-110 R Fast G-Pard 6СТ-110 Fast G-Pard 110
| Висота | 190 мм |
| Виробник | G-Pard |
| Країна виробник | Польща |
| Типорозмір | Європейський |
| Полярність |
R+ (зворотній) |
| Місткість | 110 |
| Пусковий струм | 1000 |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
Автоакумулятор Fast G-Pard 6СТ-110 R+ купити в Києві,
Україна.
| Ємність | 110Ah > |
| Пусковий струм | 1000 EN |
| Розміри | 353*175*190 |
| Виробник | Польща |
| Полярність | R+ |
| Типорозмір | Євро |
| Гарантія | 18 місяців |
Купити авто акумулятор Fast G-Pard (Гепард) 110, 6СТ-110R+ Київ, Україні.
В нашому інтернет-магазині
Ви завжди можете купити акумулятор Fast G-Pard 6СТ-110R+ за найприємнішою ціною,
Україні. У нас тільки оригінальні та свіжі акумулятори
G-Pard.
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 110 |
6 500 грн. 6500 | |
|
Ємність 110 |
5 300 грн. 5300 | |
|
Ємність 110 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 110 |
5 200 грн. 5200 | |
|
Ємність 110 |
0 грн. 0 |

