Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо
Працюємо
Без обіду


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Автомобільний акумулятор Fast G-Pard 6СТ-40 R+J
Категорії:
G-Pard
Теги: 40 c40 G-Pard 40r Fast G-Pard 6СТ-40 R Fast G-Pard 6СТ-40 R Fast G-Pard 40
| Висота | 225 мм |
| Виробник | G-Pard |
| Країна виробник | Польща |
| Типорозмір | Азіатський |
| Полярність |
R+ (зворотній) |
| Місткість | 40 |
| Пусковий струм | 330 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 122 мм |
Автоакумулятор Fast G-Pard 6СТ-40 R+ J купити в Києві,
Україна.
| Ємність | 40Ah > |
| Пусковий струм | 330 EN |
| Розміри | 180*122*225 |
| Виробник | Польща |
| Полярність | R+ |
| Типорозмір | Азія |
| Гарантія | 18 місяців |
Купити авто акумулятор Fast G-Pard (Гепард) 40, 6СТ-40R+ J Київ, Україна.
У нашому інтернет-магазині Ви завжди можете купити акумулятор Fast G-Pard 6СТ-40R+ J за найприємнішою ціною,
Україна. У нас тільки оригінальні та свіжі акумулятори
G-Pard.
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 40 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 40 |
2 900 грн. 2900 | |
|
Ємність 40 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 40 Потужність 12 Розмір 197*165*170 |
2 184 грн. 2184 | |
|
Ємність 40 |
2 900 грн. 2900 |

