Працюємо
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Авто акумулятор Hanza Gold 6СТ-60R+
Категорії:
Hanza
Теги: c60 60 60r 6СТ-60R Hanza Hanza Gold Hanza Gold 6СТ-60R Hanza 60
| Висота | 190 мм |
| Виробник | Hanza |
| Країна виробник | Німеччина |
| Типорозмір | Європейський |
| Полярність |
R+ (зворотній) |
| Місткість | 60 |
| Пусковий струм | 560 |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
Авто акумулятор Hanza Gold 6СТ-60R+ купити в Києві,
Україні.
| Ємність | 60 Ah |
| Пусковий струм | 560 EN |
| Розміри | 242*175*190 |
| Виробник | Німеччина |
| Полярність | R+ |
| Типорозмір | Євро |
| Гарантія | 24 місяці |
Купити авто акумулятор Hanza Gold 6СТ-60R+, Київ, Україні.
У нашому інтернет-магазині
Ви завжди можете купити акумулятор Hanza Gold 6СТ-60R+ за найприємнішою ціною,
Україні. У нас тільки оригінальні та свіжі акумулятори Hanza.
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 60 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 60 |
1 800 грн. 1800 | |
|
Ємність 60 |
3 700 грн. 3700 | |
|
Ємність 60 |
3 700 грн. 3700 | |
|
Ємність 60 |
0 грн. 0 |

