Працюємо
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Авто акумулятор Medalist 6ст-45 L+ (55B24R) J
Категорії:
Medalist
Акумулятори Medalist для легкових автомобілів
Теги: 45 6ct-45 45l медалист medalist медалист45 medalist45 55B24R
| Висота | 227 мм |
| Виробник | Medalist |
| Країна виробник | США |
| Типорозмір | Азіатський |
| Полярність |
L+ (пряма) ![]() |
| Місткість | 45 |
| Пусковий струм | 430 |
| Довжина | 237 мм |
| Ширина | 129 мм |
Автоакумулятор Medalist 6СТ-45L+(55B24R) J купити в Києві,
Україна.
| Ємність | 45 Ah < br> |
| Пусковий струм | 430 EN |
| Розміри | 237*129*227 |
| Виробник | Південна Корея |
| Полярність | L+ |
| Типорозмір | Азія |
| Гарантія | 24 місяці< |
Купити авто акумулятор Medalist (Медаліст) 45, 6СТ-45L+(55B24R) J Київ, Україні.
У нашому інтернет магазині Ви завжди можете придбати акумулятор Medalist 6СТ-45L+(55B24R) за найприємнішою ціною в Києві,
Україна. Ми маємо тільки оригінальні та свіжі акумулятори
Medalist.
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 45 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 45 |
3 100 грн. 3100 | |
|
Ємність 45 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 45 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 45 |
1 775 грн. 1775 |

