Без обіду
Без обіду
Без обіду
Без обіду
Працюємо
Працюємо
Без обіду


-
Ємність 60
Пусковий струм 540
Розмір 242*175*1903 800 грн. -
Ємність 60
Пусковий струм 480
Розмір 242*175*1901 890 грн.
-
Ємність 225
Пусковий Струм 1500
Розмір 518*274*23711 000 грн. -
Ємність 180
Пусковий струм 1100
Розмір 513*223*2238 160 грн.
Авто акумулятор Topla Energy 6СТ-60L+(158098)
Категорії:
Topla
Теги: c60 60 60l 6СТ-60L Topla Topla Energy Topla 60 Topla Energy 60 158098
| Висота | 190 мм |
| Виробник | Topla |
| Країна виробник | Словения |
| Типорозмір | Європейський |
| Полярність |
L+ (пряма) ![]() |
| Місткість | 60 |
| Пусковий струм | 600 |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
Авто акумулятор Topla Energy 6СТ-60L+(158098) купити в Києві,
Україні.
| Ємність | 60 Ah |
| Пусковий струм | 600 EN |
| Розміри | 242*175*190 |
| Виробник | Словіння |
| Полярність | L+ |
| Типорозмір | Євро |
| Гарантія | 36 місяців |
Купити авто акумулятор Topla Energy 60, 6СТ-60L+ ,158098 Київ, Україні.
У нашому інтернет магазині Ви завжди можете купити акумулятор Topla Energy 6СТ-60L+(158098) за найприємнішою ціною в Києві,
Україна. У нас тільки оригінальні та свіжі акумулятори
Topla.
Рекомендуємо подивитись
|
Ємність 60 |
0 грн. 0 | |
|
Ємність 60 |
1 800 грн. 1800 | |
|
Ємність 60 |
2 030 грн. 2030 | |
|
Ємність 60 |
3 900 грн. 3900 | |
|
Ємність 60 |
0 грн. 0 |

